Przegląd kolęd i pastorałek


     8 stycznia 2018 r. w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Marcina Biskupa i Matki Bożej Szkaplerznej w Zarszynie zorganizowany został „XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek”, którego celem jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz integracja mieszkańców gminy.     Organizatorami przeglądu  podobnie jak w poprzednich latach  była Parafia Zarszyn, Wójt Gminy Zarszyn, Orkiestra Dęta „Lutnia” i Koło Gospodyń Wiejskich w Zarszynie. W tegorocznym koncercie uczestniczyli między innymi pani Maria Kurowska – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, pan Bogdan Rzońca - poseł na Sejm VIII Kadencji, ks. Zdzisław Babiarz - Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Marcina Biskupa i Matki Bożej Szkaplerznej, pan Janusz Konieczny - Przewodniczący Rady Gminy Zarszyn, pan Andrzej Betlej - Wójt Gminy Zarszyn, oraz mieszkańcy.Więcej można przeczytać i obejrzeć na stronie Gminy Zarszyn www.zarszyn.pl  
Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom i zapraszamy na przyszłoroczny „XV Przegląd Kolęd i Pastorałek”.