Zaproszenie
W dniu wspomnienia świętej Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej członkowie zarszyńskiego Chóru Parafialnego zwracają się z prośbą o wsparcie w podtrzymaniu tradycji śpiewu chóralnego w naszej parafii. 
Chór to zbiór osób, które podzielone na cztery głosy śpiewem tworzą piękną melodię. Od niepamiętnych czasów w zarszyńskiej parafii istniał chór, który swoim śpiewem uświetniał uroczystości parafialne oraz święta.
Dlatego zwracamy się do wszystkich parafian, którzy lubią śpiewać, czują muzykę aby nie wstydzili się i wstąpili w szeregi naszego zarszyńskiego chóru.
Zarszyński chór ma charakter amatorski, śpiewacy uczą się wszystkiego od podstaw na pamięć bez znajomości nut, pod okiem naszego Pana organisty, który zawsze służy pomocą i wsparciem. Wszystko to w miłej i przyjaznej, niekiedy wesołej atmosferze.
Zachęcamy wszystkich niezależnie od wieku, kobiety i mężczyzn, aby odważyli się i pomogli w podtrzymaniu jakże pięknej tradycji zarszyńskiego chóru.
Nie bądźcie obojętni na naszą prośbę, nie dajcie się prosić. Przyjdźcie!!!
 
Podpisani członkowie Zarszyńskiego Chóru Parafialnego.