Ogłoszenie - pielgrzymkowy szlak
W najbliższym tygodniu przekroczymy progi sierpnia. To miesiąc dla nas szczególny na płaszczyźnie religijnej, jak i historycznej. W tym miesiącu ze wszystkich stron Polski i Europy setki tysięcy pielgrzymów zdążają na Jasną Górę. Łączmy się w modlitwie z tymi, którzy podjęli trud wyjścia na pątnicze szlaki. Włączmy się też w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu. Może dla wyrwania z nałogu pijaństwa czy narkomanii kogoś bliskiego, znajomego warto ofiarować Panu Bogu czasową lub całkowitą abstynencję! Naszym pośrednikiem w modlitwie o trzeźwość jest Święty Maksymilian Maria Kolbe.

***
Wszystkich chętnych natomiast zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Strachociny 16 sierpnia 2023 r. - wyjście z parkingu przy kościele o godz. 14:00.  
Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do przyszłej niedzieli.