Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi ChrystusaW czwartek będziemy obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, popularnie zwaną świętem Bożego Ciała. Przez udział w procesji wyznajemy naszą wiarę w realną obecność Chrystusa w Chlebie eucharystycznym. 
Zgromadziliśmy się na Mszy Świętej o 10:00 przy ul. Obszarowej. Po Mszy św. wyruszyła procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. 
Pierwszy ołtarz przy ul. Obszarowej, drugi ołtarz na skrzyżowaniu Modrzewiowa, Kortowa i Łożańskiego, trzeci przy ul. Łożańskiego i czwarty przy starej plebanii, gdzie zostało wygłoszone kazanie i nastąpiło zakończenie procesji Eucharystycznej. 
Włączyliśmy się czynnie w przygotowanie procesji, a przez to wyraziliśmy naszą miłości do Zbawiciela. Dziękuję za udział w procesji  orkiestrze, chórowi parafialnemu, osobom do niesienia baldachimu, chorągwi i feretronów oraz Różą Matki Bożej Częstochowskiej, św. Jana Pawła II i św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Dziękujemy strażakom za zabezpieczenie drogi na czas procesji.