Modlitwa za zmarłych kapłanówW dniu 15 marca podczas zakończenia Rekolekcji Parafialnych o godz. 11:30 w naszym kościele odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych kapłanów z dekanatu jaćmierskiego pełniących posługę na przestrzeni wieków i kapłanów zmarłych z naszej diecezji. Eucharystii przewodniczył ks. bp. Edward Białogłowski, który swoją obecnością w sposób szczególny uczcił  ks. Władysława Winiarza proboszcza naszej parafii w latach 1951 – 1961. Ksiądz Winiarz przybył do parafii w Zarszynie z Rozborza Okrągłego gdzie w latach swojego posługiwania do wspólnoty parafialnej włączył małego Edzia uwalniając Go z grzechu pierworodnego. W wygłoszonym kazaniu ks. bp. podkreślił wartość sakramentu inicjacji chrześcijańskiej i godność dziecka Bożego.

Zapraszamy do  obejrzenia relacji fotograficznej: [LINK]