Ogłoszenia

15 Niedziela Zwykła

1. Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii. 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:


• poniedziałek - 15 VII – św. Bonawentura biskup, Doktor Kościoła 


• wtorek - 16 VII – Matka Boża z góry Karmel


SPRAWY PARAFIALNE:

1. We wtorek w naszej parafii Uroczystość Odpustowa. Główna Msza Święta o godzinie 10:00, wieczorem Msza Święta o godzinie 18:00. Panie z KGW proszę o podjęcie posługi niesienia obrazów, a panów o podjęcie chorągwi i baldachimu.

2. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców związane ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa. Ofiary zbierane przy tej okazji do puszek przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.

3. W niedzielę przed sumą proszę, aby różaniec prowadziła Róża św. Józefa Robotnika.

***
Msze Święte w tygodniu będą odprawiane według następującego porządku:Kliknij 🔺 aby powiększyć.