Spowiedź Wielkanocna


SPOWIEDŹ WIELKANOCNA
DEKANAT JAĆMIERZ - 2020 r. 

W związku z tym, że w tym roku spowiedź w okresie Wielkiego Postu była niemożliwa, choć w wielu parafiach wielu już skorzystało ze spowiedzi i przyjęło Komunię św. wielkanocną, ale chcemy w dekanacie umożliwić wszystkim, którzy by chcieli skorzystać z tego sakramentu to będzie możliwość w naszej parafii. W dniu spowiedzi musimy zachować ograniczenia, które dotyczą wiernych, dlatego Komunia św. będzie, co 15 minut.

Data:
Miejscowość:
Czas spowiedzi:
15.00-17.00
7 maj
/czwartek/
TRZEŚNIÓW
1 Besko, Zarszyn, Wzdów,
1 Jaćmierz
9 maj
/sobota/
ZARSZYN
2 Besko, Kostarowce,
1 Strachocina
MILCZA
1 Jaćmierz, 1 Trześniów, Jasionów,
15 maj
/piątek/
STRACHOCINA
Zarszyn, 1 Besko, 1 Jaćmierz, Długie
16 maj
/sobota/
DŁUGIE
2 Besko, Zarszyn, 1 Trześniów
JASIONÓW
1 Trześniów, Wzdów, Jaćmierz, Milcza
24 maj
/sobota/
WZDÓW
900 - 1100
3 Besko 2 Trześniów,
JAĆMIERZ
2 Strachocina, Jasionów, Milcza, 1 Trześniów
KOSTAROWCE
Zarszyn, Długie, 1 Besko
30 maj
/sobota/
BESKO
900 - 1100
2 Trześniów, 2 Jaćmierz,
2 Strachocina, Wzdów
1500 - 1700
Milcza, Długie, Kostarowce, Zarszyn, Jasionów


***
Przypominam, że w naszym kościele w maju codziennie odprawiamy nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej o godz. 18:30. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej. W tak wielu sprawach osobistych, rodzinnych i narodowych możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo.