Ogłoszenia


1. Bóg zapłać Róży Matki Bożej Królowej Polski za prowadzenie modlitwy różańcowej przed sumą w Wielkanoc. W najbliższą niedzielę proszę o poprowadzenie tej modlitwy Różę Św. Siostry Faustyny.

2. Msze św. w tym tygodniu o 18:00.

3. W tym tygodniu :
- codziennie koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele - przed Mszą Świętą w ramach Nowenny prze Świętem Bożego Miłosierdzia.
- w środę nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.
- w pierwszy piątek – nie będzie comiesięcznego wyjazdu do chorych. Z racji Oktawy Wielkanocnej nie ma obowiązku powstrzymania się od pokarmów mięsnych. Nie będzie również Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz.12.00 ale będzie od godz. 15:00 do 18:00 czyli do wieczornej Mszy Św. Zapraszam na ten czas adoracji Wszystkich, którzy chcą trwać przy Panu Jezusie. Kto praktykuje pierwsze piątki miesiąca, ten wie, że do istoty Pierwszego Piątku należy przyjęcie Komunii Św. a spowiedź może być wcześniej. Niemniej jednak okazja do spowiedzi będzie od godz. 17:00. Proszę Sakramentu Pokuty nie zostawiać na ostatnie chwile.
- w pierwszą sobotę- w Sanoku Męski Różaniec o 7:30 rozpoczęcie Mszą Św. w kościele Przemienienia Pańskiego – Fara, a później publiczny różaniec w intencji wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryji za bluźnierstwa przeciwko Jej Niepokalanemu Poczęciu. U nas kościele parafialnym po Mszy św. różaniec wynagradzający z powyższych racji w ramach praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca – jako realizacja prośby Matki Bożej z Fatimy.
- w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas. Po Mszy Św. o 11:00 zmiana tajemnic różańcowych i zebranie z rodzicami i młodzieżą, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. 8 i starszych.
Na godz. 15:00 zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu w Godzinie Bożego Miłosierdzia. O 16:00 Msza św., która będzie w kolejne niedziele o tej samej porze. O godz. 18:00 nie będzie Mszy w niedziele.


***
Intencje mszalne


Kliknij, aby powiększyć.


***
Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości
i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,
szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.