Uroczystość odpustowa

Tradycyjnie 16 lipca br. w naszej parafii miał miejsce odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Uroczystościom przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. prał. Edward Sobolak - Ekonom Diecezjalny. W Słowie zwrócił szczególna uwagę na czystość naszego serca, naczynia w którym nosimy wielki skarb – łaskę uświęcającą i powinniśmy zabiegać o owoce i dary Ducha Świętego. Uroczystość uświetniły Panie z KGW Posady Zarszyńskiej i Zarszyna w swoich strojach ludowych, a oprawę muzyczną ubogaciły swoim śpiewem panienki z zespołu AmuzikA z Łęk Dukielskich pod batutą Pana Andrzeja Aszlar. Dziękuję wszystkim za pomoc w przeżyciu uroczystości odpustowej i wszelkie dary do kościoła i kuchni plebańskiej – Bóg zapłać!

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej