Różaniec Do Granic Nieba


“Powiedziałam ci już, że jeżeli ludzie nie zaczną pokutować i nie poprawią się, Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat.” - tymi słowami Matka Boża w Akitcie ostrzegała siostrę Agnieszkę Katsuko Sasagawę w 1973 roku. 

W odpowiedzi na wezwanie Matki Bożej rozpoczęła się Akcja "Różaniec Do Granic Nieba" trwająca przez wszystkie dni oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. Nasza modlitwa ma być po pierwsze wynagrodzeniem wobec dzieci, które przez nasze grzechy lub zaniedbania nie mogły przyjść na świat, a po drugie pokutą za te grzechy i prośbą skierowaną do Boga o Miłosierdzie.

Przypominamy, że w naszej parafii gromadzimy się, aby odmawiać różaniec w ramach akcji codziennie o godz. 16:30.


Zachęcamy do włączenia się do modlitwy różańcowej!