Ogłoszenia

30 niedziela zwykła

1. Kończy się październik. Jeszcze do środy wspólnie będziemy rozważać tajemnice różańcowe.

2. W czwartek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane i dzień wolny od pracy, dlatego Msze Święte będą sprawowane w porządku 8:00, 9:30 i 11:00 z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych.

3. Tradycyjnie już od 1 listopada rozpoczyna się czas naszej szczególnej modlitwy za zmarłych. W dzień 1 listopada odcinek ulicy Długiej od Bieszczadzkiej do cmentarza będzie ruch jednokierunkowy i bardzo proszę o przestrzeganie tej organizacji, bo będzie to dla dobra nas wszystkich.

4. Strażacy będą jak co roku kwestować na cele odnowienia nagrobków na naszym cmentarzu i będą mieli przy sobie ulotki z informacją nt. renowacji naszej świątyni

5. W listopadzie wspominamy zmarłych i będą oni przedstawiani Bożemu miłosierdzie w dzień powszedni po Mszy św. wg porządku zamieszczonego na stronie internetowej i w gablocie parafialnej. 

6. Codziennie od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

7. W piątek, w Dzień Zaduszny, czyli we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, będziemy modlić się za zmarłych. Msze Święte będą o godz. 8:00, 15:00 na cmentarzu z procesją i 17:00 w kościele z nabożeństwem pierwszopiątkowym i spotkaniem dla kandydatów do bierzmowania. 

8. W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi podczas nabożeństwa o godz. 17:00.

SPRAWY PARAFIALNE:

1. W minioną niedzielę na remont świątyni zebrano 4 715 zł. A podczas liczenia we Mszy św. uczestniczyło 674 osób.

2. Dziękuję panu Bogdanowi Gibczyńskiemu za pracę na rzecz parafii i panu Stanisławowi za uzupełnienie brakujących okien - Bóg zapłać!

3. W dniu dzisiejszym w Domu Kultury w Nowosielcach jest organizowane spotkanie z panem Marszałkiem Sejmu RP Markiem Kuchcińskim o godz. 16:30.

4. We wtorek po Mszy św. spotkanie ze scholą.

5. W niedzielę przed sumą proszę aby różaniec prowadziła róża św. O. Pio - pani Kazimiery Dracz.

6. W przyszłą niedzielę w Pastwiskach w Centrum Kard Karola Wojtyły w godz. 14:00 - 20:00 będzie czas otwartych drzwi na zwiedzanie, a o godz. 16:00 będzie Wieczór Papieski pod hasłem „Szukałem Was” w wykonaniu grupy wokalno-teatralnej z Długiego.

Msze Św. w tygodniu będą odprawiane wg porządku:


Kliknij w tabelę ↑ aby powiększyć